Seimo rinkimai. Kaip ir kodėl?

Visu greičiu įsisuko Seimo rinkimų kova, kuri yra tikras iššūkis tiek man asmeniškai, tiek ir liberalams. Šiuose rinkimuose keliu sau vienintelį tikslą – pasiekti Seimo narės mandatą. Nors liberalams dabar nelengva, Lietuvai yra aktuali nuosekli dešiniojo liberalizmo pozicija ekonomikoje, žmogaus teisių srityje, valstybės valdyme, švietime, sveikatoje, socialiniuose reikaluose. Užtenka būti ,,vėluojančia Estija“.

Seimo narės darbą regiu, kaip prasmingą ir atsakingą veiklą, atstovaujant žmonėms, priimant svarbius sprendimus, turinčius įtakos Lietuvos raidai. Pagrindinį dėmesį skiriu šioms 3 (gana plačioms) sritims:

  • Mažesnei biurokratijai: mandagiai, skaidriai ir greitai veikiančioms valstybės institucijoms, kurios dirba dėl žmonių, o ne dėl biurokratijos. [Esu šiek tiek apie tai rašiusi anksčiau čia, o apie tai, ką jau nuveikėme ir veikiame Vilniuje – čia ir čia].
  • Draugiškai verslo aplinkai: turime leisti skleistis darbščių ir kūrybiškų žmonių iniciatyvoms, neapkraudami jų didele mokesčių našta ir pertekliniais reguliavimais. [Apie tai jau esu šiek tiek rašiusi taip pat].
  • Rūpestingai bendruomenei: vaikų ugdymas turi būti grįstas kūrybiškumu, kritiniu mąstymu ir gera emocine aplinka, turime daugiau dėmesio skirti veiksmingai savižudybių prevencijai, gerbti ir puoselėti įvairovę.

Asmeniškai prisidėjau prie liberalų programos rengimo, konkrečiai – rengiant viešojo sektoriaus ir valstybės tarnybos, ūkio ir verslo priežiūros dalis, taip pat dalyvaujant diskusijose dėl visų kitų dalių. Su programa galima susipažinti čia

Nepaisant pasitikėjimo krizės, kurią išgyvename, liberalai buvo ir liks priešnuodis populizmui. Esu įsitikinusi, kad mūsų šalyje įmanoma padori politika, kad čia galima nuveikti prasmingų darbų, kad kiekvienas žmogus yra vertas pagarbos toks, koks jis yra.

Taigi man labai reikalingas Jūsų balsas spalio 9 dieną :).

Kaip balsuoti?

Seimo rinkimuose Jums išduos 2 rinkimų biuletenius. Vienas yra skirtas vienmandatei apygardai, kurioje gyvenate, kitas – daugiamandatės rinkimuose visoje Lietuvoje.

Visoje Lietuvoje už mane galima balsuoti pažyminti Liberalų sąjūdį (nr. 7) ir mano numerį sąraše – nr. 19.

daugiamandates-pavyzdys-22

Savo kandidatūrą taip pat keliu Lazdynų vienmandatėje apygardoje, taigi Lazdynų ir Vilkpėdės gyventojai už mane gali balsuoti kitame biuletenyje pažymėję mano pavardę.

vienmandates-pavyzdys

Jeigu spalio 9 dieną, sekmadienį, negalėsite dalyvauti, žinokite, kad vyksta išankstinis balsavimas Jūsų savivaldybėje. Spalio 5 ir 6 dienomis galite ateiti ir atiduoti savo balsą. Daugiau info – vrk.lt

Beje, kodėl Lietuvai reikia liberalų, esu rašiusi dar 2014-aisiais. Iš esmės niekas nepasikeitė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s