Kaip jums tai patinka?

Įrašas tiems, kurie domisi mūsų didžiosios kaimynės politika ir planais jaunimo klausimais.

Šiandien svarstant Europos Tarybos ir Rusijos federacijos bendradarbiavimą jaunimo klausimais 2013 m. veiksmų plane (be tikrai šaunių iniciatyvų) pasirodė ir “Naše“ organizuojama “Seliger“ stovykla, ir intriguojantis projektas, skirtas Baltijos šalių jaunimui Baltic Artek, organizuojamas Kaliningrade rusų (!) kalba apie Rusijos, Europos Sąjungos, ypač Baltijos šalių, bendradarbiavimą ir ateitį. Daugiau info rasite http://en.baltartek.ru/ – kiek pavyko sužinoti šių metų stovyklose lietuviams buvo numatytos 3 vietos :-).

Įdomu tai, kad šie 2 renginiai yra finansuojami ir organizuojami išimtinai Rusijos institucijų, o Europos Tarybos prašoma suteikti “institutional and educational support“.

Visoms veikloms (jų 2013 m. numatyta 10) Rusija skiria 943.000 eurų paramą, iš jų šioms 2 veikloms skirta net 550.000 eurų. Taigi, atrodo, tai prioritetas.

Nėra aišku, kuriuos prioritetus ir ET uždavinius projektai atitinka, tačiau jie lengva ranka atsirado veiksmų plano juodraštyje, kurį šiandien turėjome patvirtinti tolesniam sekretoriatų derinimui.

Ką pavyko padaryti? Tolesnį derinimą perims ne tik sekretoriatas, neturintis atstovavimo mandato, o Jungtinės tarybos jaunimui valdyba. Seksiu šitą reikalą toliau.

Vienas komentaras “Kaip jums tai patinka?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s