Kas naujo.

Netikėtai ir, žinoma, visai nelauktai pasibaigė 2011-ųjų vasara. Didžiąją laiko dalį praleidus Vilniuje atrodė, kad ji šiluma daugiau lepino nei skriaudė atostogaujančius. Gaila, kad beveik neteko tuo pasidžiaugti. Na, bet galbūt išėjus į pensiją atsigriebsim.

Ruduo, be abejo, nepavėlavo – atėjo lygiai su kalendoriumi: jeigu rugpjūčio 31d. dar galėjai laikyti vėlyvos vasaros diena, rugsėjo 1-osios lietūs niaukė nuotaiką. Pirmą kartą viskas taip greitai persirito, net nespėjus susigaudyti. Na, bet ne apie orus ar rudeninę melancholiją šis blogas.

Apskritai vasara ir aš kartu su ja ritomės iš inercijos. LLJ’ui tai buvo sėkmingas periodas, kurio metu buvo užmegzta svarbių pažinčių, įvyko nemažai įvairių susitikimų, renginių, projektų. Gražu, kad šios veiklos palietė daugybę jaunų žmonių, kuriuos, tikiuosi motyvavo toliau veikti. Apie tai, kas konkrečiai vyksta, ar kas įvyko, visada galima skaityti tiek Facebooke, tiek mūsų svetainėje.

Atėjus rudeniui, be abejo, užplūdo šį mėnesį Vilniuje įvyksiančio LYMEC Young Leaders Meeting rūpesčiai, “Politinio kompaso” projektas, bei vis dažniau aplankančios mintys apie rudeninį Liberalų forumą ir LLJ dvidešimtmečio šventę – o kartu ir Sueigą.

Daug veiklų, daug žmonių, daug planų, tik laiko mažai. Bet negalima sustoti – reikia vis judėti ir judėti į priekį!

LLJVM2011

LLJVM2011_2

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s