Rinkiminei agitacijai pasibaigus

Praėjusią naktį pasibaigė rinkiminė agitacija ir mūsų pašto dėžučių bent jau iki 2012 m. Seimo rinkimų neturėtų teršti margaspalviai kandidatų pažadai.

Apskritai apsidairius mieste paskutinėmis agitacijos dienomis teoriškai galėjo pirštis išvada, jog nesvarbu, kurią politinę jėgą rinkėjas apsispręs palaikyti, po rinkimų mūsų miestai taps tikru rojumi. Pirmiausiai, aišku, labai atpigs šildymas ir bus nugalėtas Rubikono slibinas – o, po to seks visa kita.

Na, kaip sakoma, visi skirtingai iš proto ėjo – vieni stengėsi patraukti rinkėjus nuosavomis idėjomis, kiti gi nesiūlė nieko, tik varė ant pirmųjų. Visame šiame procese keisčiausiai, ko gero, turėjo jaustis valdančios partijos. Joms juk teko žadėti pokyčius, kurių pačios būdamos valdžioje ir neįgyvendino.

Ką gi belieka ateiti prie balsadėžių ir atsakingai išsirinkti valdžią. Nežinote už ką balsuoti? Parašykite, tikrai patarsiu, nesvarbu, kuriame mieste gyvenate :).

Na, o čia keletas rinkiminių plakatų iš praeities. Mėgstantiems atsigręžti į istoriją kviečiu apslankyti www.outdoormuseum.lt ir tvarkingai vokiečių surinktame www.bild.bundesarchiv.de.

agitacinis krikdemu

ukinku partija

  Klaipeda 2 Klaipeda 3

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s